FORD TRANSIT
Ford Transit - połączenie współczesnej stylistyki z praktycznością
 
  

 

Pewne prowadzenie bez względu na warunki drogowe

Inteligentny napęd na wszystkie koła (AWD) błyskawicznie reaguje na zmiany podłoża i automatycznie przekazuje odpowiednią ilość momentu obrotowego do tych kół, które mogą go najlepiej wykorzystać. Zapewnia to doskonałą przyczepność i kontrolę nad pojazdem.


Lepsze osiągi. Niższa emisja.

Zastosowane w Fordzie Transit całkowicie nowe 2-litrowe silniki wysokoprężne TDCi EcoBlue spełniają surowe wymogi normy Euro6, która przewiduje obniżenie emisji tlenku azotu (NOx) o 55% w porównaniu ze standardem Euro5.Wybierz Transit Podwozie z kabiną lub Podwójną kabiną i skonfiguruj go tak, by był niemal indywidualnie dostosowany do potrzeb firmy. Do wyboru jest pięć długości podwozia (od L1 do L5), a w modelu z podwójną kabiną znajdzie się miejsce dla siedmiu osób.

Ciągła ochrona przed przewróceniem
Roll Stability Control (RSC) 
to system zapobiegający przewróceniu się pojazdu, który wykrywa utratę stabilności. Wówczas kontrolując moment obrotowy silnika oraz wyhamowując każde koło z osobna, koryguje nadsterowność, skutecznie opanowując sytuację. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne podczas pokonywania zakrętów i jazdy z pełnym obciążeniem.

CENNIK FORD TRANSIT PODWOZIA

CENNIK FORD TRANSIT

 

 
SAMOCHODY OSOBOWE
AKTUALNOŚCI
GALERIA
P.P.U.H BUSTAN
Ul. Ujejskiego 17-19
48-300 Nysa

TEL: 77 409 12 50
FAX: 77 409 12 51
e-mail: info@bustan.pl