SAMOCHODY NOWE - NOWY FOCUS
 
 NOWY FORD FOCUS
Przedstawiamy wyjątkowego, zupełnie nowego Forda Focus, zaprojektowanego tak, aby każda podróż była łatwiejsza, bezpieczniejsza i przyjemniejsza. Wyposażono go w szereg zaawansowanych rozwiązań technicznych zaprojektowanych specjalnie z myślą o użytkownikach. Począwszy od wielokrotnie nagradzanych systemów łączności, takich jak Ford SYNC 3, po zaawansowane systemy wspomagające kierowcę, które z Tobą współpracują — wszystkie one sprawiają, że podróżowanie staje się łatwiejsze. 
 
  

Wydajność i osiągi
Nowy Focus jest dostępny z szeroką gamą nowoczesnych i wydajnych silników benzynowych lub wysokoprężnych, zaprojektowanych tak, aby zapewniały doskonałe parametry zużycia paliwa, wysokie osiągi i niski poziom emisji spalin. Obejmują one między innymi wielokrotnie nagradzany silnik benzynowy 1,0 l Ford EcoBoost oraz nowe silniki wysokoprężne Ford EcoBlue. 
 
 

Komfort i harmonia z samochodem

Proste linie, elegancja i wyrafinowany styl. Wnętrze całkowicie nowego Forda Focus zaskoczy Cię komfortem, przestrzenią, stylem jak również technologią. Modem FordPass Connect i aplikacja FordPass zapewniają szereg powiązanych usług dostępnych w samochodzie i za pośrednictwem smartfonu.


Nowy modem FordPass Connect ułatwia podróżowanie:

Live Traffic przekazuje co 30 sekund aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie  najlepszej trasy.
Samochodowy punkt Wi-Fi umożliwia kierowcy i pasażerom bezproblemowe połączenie z Internetem nawet dziesięciu urządzeń
W razie wypadku modem FordPass Connect nawiąże połączenia ze służbami ratowniczymi w systemie eCall, podając lokalizację pojazdu
Aby jak najlepiej wykorzystać modem FordPass Connect, pobierz aplikację FordPass i steruj wieloma różnymi funkcjami za pomocą swojego smartfonu.

 

  

 
SAMOCHODY OSOBOWE
AKTUALNOŚCI
GALERIA
P.P.U.H BUSTAN
Ul. Ujejskiego 17-19
48-300 Nysa

TEL: 77 409 12 50
FAX: 77 409 12 51
e-mail: info@bustan.pl